FENİX BİLİŞİM YAZILIM VE DANIŞMANLIK HİZMLETLERİ - KURUMSAL

NEDEN BİZ?

Müşterilerimizin sizin referanslarınız ile geldiğinin bilincindeyiz. Sitenizin başarısı, arama sonuçlarındaki pozisyonu, bize olumlu referans olarak geri dönüyor.

Ziyaretçilerin aradığı kelimeleri, hangi coğrafi konumdan, hangi araçlarla web sitenizi ziyaret ettiklerini inceleyip raporluyoruz. Bu bize benzer sektörde web sitesi yapacağımız müşterilerimizde yol gösteriyor.

Her aradığınızda bize ulaşabiliyorsunuz ve sektörde kalıcı bir marka olmayı hedefliyoruz.

Her işimizde müşterilerimiz merkez noktada olur ve önce müşterimiz kazanırsa sonra bizim kazanacağımızı biliriz.

Hız, rahatlık, kolaylık ve konfor müşterilerimize sunduğumuz ve yarattığımız kurumsal değerlerimizdir.

Müşterilerimiz kaliteli hizmetimizden ve özgün tasarımlarımızdan memnun kalırlar ve bizimle çalışmayı avantajlı bulurlar.

Müşterilerimizin isteklerini zamanında ve doğru olarak karşılamak, ilgili olmak, güvenilir olmak, disiplinli olmak en büyük hizmet ilklerimizdir.

İstikrarlı ve kurumsal bir firmayız. Dinamik, başarılı ve hırslı ekibimizle bilinçli ve akıllı adımlarla ilerliyoruz.

Yazılımlarımızda fiyat avantajı sunuyoruz ve dostluğunuzu kazanmayı hedefliyoruz. Paket programlarımız sizden önceki müşterilerimiz tarafından da halen kullanılıyor.

Paket yazılımlarımızda kullanım kolaylığı sunuyoruz. Eski alışkanlıklarınız bizim için önemliyken yenilikleri de yazılımlarımızda bulabilirsiniz.

Paket yazılımları tercih edebileceğiniz gibi size özel yazılımlar da üretebilir ve istediğiniz değişiklikleri yapabiliriz.

Başta Bursa olmak üzere Türkiye'nin birçok ilinde ve dünyanın bazı ülkelerinde memnun müşterilere sahibiz.