FENİX BİLİŞİM - GOOGLE ADWORDS HİZMETLERİMİZ

GOOGLE ADWORDS

Özellikle de yeni açılan ve arama sonuçlarında henüz yer almayan ya da ilk sayfalarda yer almayan web siteleri için Adwords en önemli reklam mecralarından biridir. Siz de çok küçük bütçeler ile reklam verenler arasındaki yerinizi alabilir, daha çok müşteriye ulaşarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

Bu hizmeti kendiniz de oluşturabileceğiniz gibi bir profesyonelden de yardım alabilirsiniz.

Adwords reklamlarınızdan iyi netice elde edebilmeniz için birçok kriter söz konusudur. Reklamlarda üst sırada yer alabilmek için doğru bilinen birçok yanlış bilgi mevcuttur. Birçoklarına göre Tıklama Başı Maliyetleri (TBM) yükseltmek Adwords Reklam sıralamalarında üst sıraya çıkabilmek için yeterlidir. Ancak bu durum Adwords maliyetlerinizi çok fazla yükseltmesine sebep olacaktır. Her tıklamanın satışa dönüşmediğini de göz önünde bulundurursak TBM’nin yükseltilmesi çok da akılcı olmamaktadır.

Fenix Bilişm olarak Adwords reklamlarınızdan optimum performansı elde edebilmeniz için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar; Öncelikle Google aramalarında hangi kelime ya da kelime öbekleri ile çıkmanız gerektiğini belirliyoruz. Akabinde, belirlemiş olduğumuz kelime ya da kelime öbekleri ile test çalışmaları gerçekleştiriyor sonrasında da bütçe çalışmasını hazırlıyoruz. Günlük, haftalık ve aylık olarak ortalama Adwords harcamanızın ne düzeyde olacağını belirleyerek size bütçe onayı için sunuyoruz

Onayladığınız takdirde Adwords reklamlarınızı oluşturuyor ve gün gün takibini gerçekleştiriyoruz. Gerekli gördüğümüz durumlarda güncellemelerini gerçekleştirerek optimum performansı yakalamanızı sağlıyoruz.

Adwords çalışması boyunca gerçekleşen performansı size rapor olarak sunuyoruz.