FENİX BİLİŞİM - E-KATALOG HİZMETLERİMİZ

E-KATALOG

E-katalog, E-Broşür ile kağıt israf etmeden, baskı ve dağıtım maliyetine girmeden tüm Dünya’ya ulaştırıyoruz.E-katalogunuzun daima güncel kalmasını sağlayarak sayısız noktada yayınlıyoruz.Başta web siteniz olmak üzere birçok yerde yayınlamanızı ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bu, en önemli reklam aracıdır.PDF ile içerik sunmak günümüz teknolojisinin çok gerisinde kaldığından dolayı yenilikçi olmak, kurumsal hareket ederek müşterilerinizi etkilemek için E-Katalog & E-Broşür doğru bir yoldur.Mevcut katalogunuz var ise ;

Mevcut katalogunuz var ise ;

Mevcut bir katalogunuz var ise, çözünürlük, optimizasyon sayfa boyutları gibi çalışmaların akabinde onu E-katalog formatına çeviriyoruz. Çalışma yayına alınmadan tarafınıza özel bir link yardımı ile paylaşıyor ve onayınızın ardından web sitenizde yayına alıyoruz.Bu çalışmayı flash belleğinizde,CD, E-Posta, Sosyal Medya, Bloglarda vs. gibi sayısız farklı yolla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Mevcut bir katalogunuz yok ise ;

Videolarınızı, görsellerinizi, metinlerinizi bizimle paylaşarak normal katalogdan çok daha zengin içerikli bir çalışmayı daha fazla kullanıcıya daha az maliyet ile ulaştırıyoruz.

Profesyonel ekibimiz tarafından firmanıza ve sektörünüze özel çizgiler ile tasarım yapıyoruz. Yapılan çalışma özel bir link üzerinden onayınıza sunuyor ve onayınızın ardından E-Katalog & E-Broşür yayına alıyoruz.

E-Katalog & E-Broşür Çalışmasının Avantajları :

* E-Katalog ile Kağıt israfı etmeden daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

* Katalogunuzda artık değişiklik yapmak imkânsız değil!

* E-Broşür çalşmasında dağıtım ağına artık ihtiyacınız yok.

* Daha az maliyet ile daha fazla müşteriye ulaşma imkânınız var.

* Müşteri ziyaretlerinizde artık onlarca katalog taşıma derdiniz sona eriyor.

* E-Katalog sayesinde Google gibi arama motorları sitenize artı puan verir ve üst sıralara taşınırsınız.